Teslimat Politikası

Rıhtım dergisi, tüm Türkiye’ye ürün satışı gerçekleştirmektedir. Taşıma prosedüründeki çözüm ortağı MNG Kargo‘dur. Gönderi işlemleri ALTKAT markası tarafından sağlanmaktadır. ALTKAT, ürünlerin son kullanıcıya kusursuz şekilde ulaştırılmasından sorumludur.

Kargo teslimi esnasında ürünün kontrol edilmesi gerekmektedir. Ürün ambalajında veya üründe herhangi bir hasar oluşmuş ise kargo yetkilisine tutanak tutturulması ve firmamız ile iletişime geçilmesi hâlinde ürün değiştirilecek; aksi takdirde kargo yetkilisi teslim alanından ayrıldığından ürün hasarından şirketimiz sorumlu olmayacaktır.

Ürün stokta belirtildiği zaman aralığında size teslim edilir. Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak teslimat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda size iletilen kargo takip numarasından ürününüzün teslimatıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile) iptal edilmesi ya da iade edilmesi hâlinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

BİR KÜÇÜK NOT

Sponsorluk ve reklam için: info@rihtimdergi.com

YAZI GÖNDER

Demlik bölümüne, belirlenen tema ile ilgili Öykü/Deneme/Şiir türlerindeki yazılarınızı 12 Nisan 2020‘ye kadar gönderebilirsiniz. Bu tarihten itibaren gönderilen yazılar, değerlendirmeye alınmayacaktır.

45. Sayı için tema: “Fidan”
demlik@rihtimdergi.com

Detaylı bilgi için tıklayınız.